EXPEDICE ZBOŽÍ

ZBOŽÍ expedujeme zpravidla v rozmezí od 2 do 8 pracovních dnů od objednání.
Zásilky se pravidelně rozváží v rozmezí od 9.00 do 15.00, v případě jiného termínu či času se prosím obraťte na přepravní službu.

O odeslání zboží informujeme e-mailem. V případě jakýchkoli komplikací, zákazníka ihned kontaktujeme.

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost zkontrolovat neporušenost  obalu a zda zásilka  nevykazuje  zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout,  či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s dodavatelem. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahů při řešení případného problému.

V případě dotazů nás kontaktujte na emailu objednavky@staveza.cz.

CENA DOPRAVY

!! DOPRAVA a BALNÉ je ZDARMA !!

  • Zaslání objednaného zboží je zajišťováno přepravní službou společnosti StaveZa.
  • Zboží si můžete také vyzvednout na provozovně obchodu StaveZa.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

DOBÍRKA
V případě platby na dobírku hradí zákazník zboží až při jeho dodání přímo řidiči přepravní služby.
Poplatek za dobírku = 70,- Kč.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM
Pokud zvolíte platbu převodem, obdržíte v e-mailu o přijetí Vaší objednávky číslo účtu, na který platbu převedete a variabilní symbol. Zboží bude expedováno, jakmile obdržíme částku na náš účet.
Při výběru platby převodem je nutné, aby částka v Kč za objednané zboží, byla na našem bankovním účtu nejpozději do 7 dní od objednání. Pokud do této doby nebude částka připsána na náš bankovní účet, bude objednávka automaticky stornována.
Poplatek za bankovní převod = 0,- Kč.

HOTOVĚ - OSOBNÍ ODBĚR
V případě volby osobní odběr, bude zboží připraveno k vyzvednutí na provozovně obchodu StaveZa.
Poplatek za platbu hotově = 0,- Kč.


Veškeré poplatky jsou hrazeny při předání zboží zákazníkovi.
Ceny bez DPH.

Platební portál

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platební brána ComGate

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Platba bankovním převodem ComGate

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267